Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes videó szerkesz...

Milyen ingyenes videó szerkesztő programokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Semmi grafikai hülyeséget nem akarok csinálni. egyszerűen csak vágni szeretnék.

2019. márc. 15. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár ingyenes videoszerkesztő a teljesség igénye nélkül:

* Avidemux: [link]

* Shotcut: [link]

* Openshot: [link]

* Lightworks: [link]

* PiTiVi: [link]

* Blender: [link]

* KdenLive: [link]

* DaVinci Resolve: [link]

* Hitfilm Express: [link]

2019. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2019. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt automatikusak másoljuk, és beillesztjük az erre a kérdésre adható sablon választ, érdemes lenne utánajárni a dolgoknak. A fent felsorolt programok nagy többsége valóban ingyenesen letölthető, viszont a kész terméket (videót) már nem igazán , vagy csak korlátozásokkal lehet elkészíteni.

Vagy vízjel van a videón, vagy nem is lehet renderelni amig meg nem veszi az ember.

2019. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: Az általam felsorolt szoftverek mindegyike teljesen ingyenes, többségük ráadásul nyílt forrású, nem tesz vízjelet az elkészült anyagba.
2019. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tabaki ***** válasza:

Tényleg muszáj heti két alkalommal felrakatni ugyanezt a listát a kollégával? Miért nem lehet a keresősort használni? A legutóbbi hasonló kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


@#3:

A kolléga állandó listájában az a szép, hogy valóban ingyenes programokat ajánl. A #2 hozzászólás linkjére nézvést viszont alappal vehetem magamra a kritikádat. Ezzel kapcsolatban:

Az ilyen régi kérdésekhez való visszanyúlás értéke általában megkérdőjelezhető, mert elég nagyot fordult azóta a világ ahhoz, hogy utánajárás nélkül ne lehessen készpénznek venni a válaszokat. Tudomásom szerint azonban az én hajdani listám két problémás elemére sem igaz a megjegyzésed. A VideoSpin 2.0 változata a kérdés idején sem volt naprakész (az akkor már fizetős program hivatalos verziója 10 fölött járt -- ma 22). A 2.0 viszont -- amelyet az eredeti oldaláról már nem is lehetett letölteni, ezért linkeltem be jobb meggyőződésem ellenére a kétes megbízhatóságú Softonicot -- még az eredetileg freeware-ként közzétett szoftver utolsó ingyen használható, nem túl nagy tudású, de azon belül teljes funkcionalitású változata volt. Egyébként fogalmam sincs, hogy a modern rendszereken működik-e, de ha igen, valószínűleg nem vízjelez, vagy korlátoz. Ettől még nem javaslom előcibálni az ősködből, van helyette éppen elég másik. Ami a VideoPad Free szerkesztőt illeti, az a mai napig virul, és emlékeim szerint az sem tesz vízjelet. A kérdésnél hivatkozott oldallal az az egyetlen probléma, hogy időközben némi hangsúlyváltás történt rajta, így jól oda kell figyelni, hogy tényleg az eldugottabb ingyenes változatot töltsd le. Mellesleg ez is csak magáncélra ingyenes, ami az én kényes ízlésemnek manapság már kevés. Tehát végső soron, ha nem is az általad megjelölt okból, de én sem javaslom már ennek a két szerkesztőnek a használatát.

2019. márc. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én ezt használom.Windows Movie Maker 2012 win 10 is megy.
2019. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

A Linuxos szerkesztőket nem ismerem, de Windows-ra tuti biztos, hogy jelenleg nincs olyan, ami résmentesen működne.


Talán a Movie makert-t még be lehet szerezni legálisan, de a többi az nem 100-as. Vagy vízjelezik, vagy a vágáson kívül a többi funkció hiányzik, (áttűnés, text, stb)

Persze van másik út is, de nem ez volt a kérdés ugyebár. :)

2019. márc. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tabaki ***** válasza:

@#7: "...tuti biztos, hogy jelenleg nincs..."

Hát jó, legyen úgy... Mindenesetre maradjunk annyiban: Fogalmam sincs, miről beszélsz. Gondolom, valami elvont, jelképes szinten kéne értelmeznem ezt a kijelentésedet, hiszen a tapasztalati tényekkel nem vág egybe, de az én hasábfa-egyszerűségű parasztelmém az efféle finoman recézett filozófiai konstrukciók fölfejtésére már alkalmatlan.

2019. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Arra céloztam kedves érthetetlen barátom, hogy a jelen állás szerint nincs olyan program, ami a támasztott kritériumoknak megfelelne. Lehet okoskodni, meg csűrni csavarni a szót, de és egytől egyig kipróbáltam mindet.

Vagy Trial, vagy hívjuk Demo-nak, tök mindegy. Nincs ingyenes teljes verziós.

(És ne gyere a Blenderrel, mert az nem az!)

2019. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"a jelen állás szerint nincs olyan program, ami a támasztott kritériumoknak megfelelne"

A kérdező kritérumai:

* ingyenes legyen

* "Semmi grafikai hülyeséget nem akar" (semmi "áttűnés, text, stb") csak "egyszerűen csak vágni szeretne"

ezeknek minden felsorolt szoftver megfelel.


"És ne gyere a Blenderrel, mert az nem az!"

Mi? A Blender nem ingyenes? Nem teljes verziós? Nem alkalmas egyszerű videóvágásra?

Itt egy videosorozat, mely cáfolja az állításod:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLjyuVPBuorqIhlqZtoIvn..

2019. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!