Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 360 Total Security most...

A 360 Total Security most akkor fake antivirus vagy sem?

Figyelt kérdés

A neten se szeri se száma az oldalaknak ahol csaló fake programnak mutatják be még külön eltávolítói is vannak. Sok malware app egy az egyben felismeri, de érdekes módon neves más programok meg nem (pl. Malwarebytes antimalware az etalon nem, a Kaspersky a másik etalon sem, avira sem....)


Sőt a 360 Total Sec még a virustotalba is bekerült mint legitim scanner.


Most akkor a 360 Total Sec fake app vagy sem?


Mondjuk ott csücsül benne az Avira és Bitdefender engine is így olyan tré azért nem lehet....


2019. márc. 22. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak én vagyok a maradi, "gyűrött fejű", de inkább egy évtizedes tapasztalatokkal rendelkező (Symantec: 1982, Avast: 1988, Eset: 1992, Kaspersky: 1997), több tesztben ( [link] illetve [link] ) jól szereplő cég termékét preferálnám inkább, mint egy 14 éves (a termék csak 5 éves), más tollaival ékeskedő, csalással megvádoltét:

[link]


De lehet hogy csak én vagyok fordítottan bekötve... ;)

2019. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használj inkább ismert, bevált free programot.
2019. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!