Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan appot androidra...

Ismertek olyan appot androidra amivel egy másik appot tudok megjeleníteni txt form á tumban és átírni az pl: több pénz legyen?

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Én nem.
2019. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Már a kép és videószerkesztést sem értem, miért kell egy nyomorék telefonon csinálni. Erre meg már hack-elni is ott akarnak. Miért nem mindjárt emulátort meg phtotshop-ot akarnak telefonra??????


Egyébként én sem tudok ilyent.

2019. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teli van hex editorral a playstore
2019. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Egy másik appot txt formátumban :D

Szakadok... Ahogy azt Pistike elképzeli.


Hex editor van am, normálisan megírt appokban azzal sem fogsz elérni semmit.

2019. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vízből veszi ki a zoxigént. Tetszik érteni?
2019. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 EgriPeet válasza:
Guglizd ki a luckypatcher nevű programot. Szinte minden játékot meg tudsz vele hackelni.
2019. márc. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Lucky patcher

Van amivel nem bír el de nekem bejött

[link]

Az oldalon van leírás és apk

2019. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha rendelkezel roottal, akkor a Lucky Patchert használhatod Play Storeod fizetések meghamisítására, vagy ha van szabadidőd utánanézni, akkor GameGuardian, vagy Cheat Enginet ajánlom, ezekkel direkt memóriaértékeket tudsz átírni futásidőben.

Ha nincs rootod, akkor szedj le valami fájlkezelőt, és böngézd át a játék fájljait, hátha egy text-ben van eltárolva a pénzed (szinte 0 rá az esély, de ki tudja).

2019. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" Cheat Enginet ajánlom, ezekkel direkt memóriaértékeket tudsz átírni futásidőben."


A Cheat Engine nem működik online játékokkal, márpedig a telefonon szinte mind az :))

2019. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!