Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudok ilyen programot? Bóvebbe...

Tudok ilyen programot? Bóvebben lent

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy van egy gépem, ami nagyon sokat eszik feleslegesen (phenom II x4 965, ATI 5770, 4GB ddr3, stb stb...) amikor például csak windowsban vagyok kint, és csak msn, meg firefox megy, vagyis nem használom ki a gép 10-15%-át sem. Nekem olyan program kellene, vagy tipp, amivel vissza tudom dizájnolni a gép teljesítményét drasztikusan, amikor nincsen szükség rá.
2010. júl. 4. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen program jó, amivel túl tudod hajtani a géped. Ezekkel lefele is lehet venni.

Ha felfele veszed pl. a processzort, akkor általában a feszültséget is növelni kell, de ha lefele veszed, lehet csökkenteni is, ami drasztikusan lecsökkenti a fogyasztását is, és a hőjét is.

A videókártyát meg a procit érdemes lejjebbvenned... Valamint a BIOSban bekapcsolni a SpeedStep (lehet más a neve AMD-nél), C1, C1E, Adaptive Clocking és ilyesmi kapcsolókat, a processzor beállítasai között lesznek.

2010. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És tudnál konkrétan ilyen programot mondani?
2010. júl. 4. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Tűz róka hajlamos mindent megzabálni.
2010. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!