Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baj lehet? Ma telepítettem...

Mi baj lehet? Ma telepítettem fel a windows 10-et és semmi windows 10 es program (pl groove zene, vagy a fényképnéző) és még microsoft store sincsen

Figyelt kérdés
próbáltam pár megoldást, pl powershell de egyik se működött. Valami ötlet ?

2019. márc. 30. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Honnan származik a telepítő?

Melyik kiadást (Home/Pro/Enterprise/Education/S) telepítetted? Melyikhez van licenced?

2019. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Windows 10 Enterprise van feltelepítve
2019. márc. 30. 17:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden gördülékenyen működik ,csak ez a gond
2019. márc. 30. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Enterprise rendszereknek ezek nem képzik részét. Miért tettél fel egyáltalán ilyet, ha nem tudod, mi és hogyan van/nincs benne?
2019. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most őszintén, ezeket ki a rák használja? Én is egyből törlöm mindet telepítés után.

Ha kellenek neked ezek, rakj fel Home-t vagy Pro-t.

Bár itt az ukrán/orosz/mittudoménmilyen nemzetiségű gyerek felrakta rá, de ki tudja, hogy ez mennyire működik meg mit rak fel még mellé, amit nem kéne: https://www.youtube.com/watch?v=DaVV7MCjZXs

2019. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mer'az a legdrágább ezér' azt telepítik

De minek, amikor olyan fikciói vannak amiket biztos, hogy nem használsz és lásd, ami kell az nincs rajta

Home neked bőven elég

2019. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!