Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik pdf szerkesztővel...

Melyik pdf szerkesztővel tudok képet kijelölni és arrébb tenni? Másolni és beilleszteni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam vagy 4-5 félét! A beillesztet képpel mindegyik boldogul, de ha beszkennelek valakit akkor egyik sem tudja azt, hogy kijelölöm és arrébb teszem vagy átmásolom.


Most Adobe Acrobat XI Pro-val bajlódom. Elvileg ez profi cuccc, de szart se ér!


2019. márc. 31. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Profi cucc, csak rosszul használod.

A scannelt anyag nem szövegből és képekből áll. Minden oldal egy egybe kép. Mintha lefotóztad volna. Ahhoz hogy szerkeszd előbb OCR segítségével át kell alakítanod

2019. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tabaki ***** válasza:
A Photoshop gagyi effektjei után újabb túlértékelt Adobe-termékről rántja le a leplet a felkészült user! Csőd szélén a csaló szoftveróriás, egy legenda bukása...
2019. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 DjImipapa ***** válasza:
Gyaníthatóan a tudásod a programok kezeléséhez ér sz....rt se😃
2019. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mi az az OCR?


A másik 2 válaszoló meg semmivel nem vitt előrébb!

2019. márc. 31. 22:22
 5/12 tabaki ***** válasza:
2019. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tabaki ***** válasza:
Úgy tűnik, nem sikerült világosan megmagyaráznod, hogy voltaképpen mit akarsz, és ez nemkívánatos módon félrevitte a társalgást. E pillanatban éppen úgy tűnik, mintha teljesen közönséges képszerkesztési feladatról lenne szó, ahhoz meg egy képszerkesztő is elég, például a Gimp -- ami persze nem garantálja, hogy végre eltaláltam a szándékodat. Ami a linkjeimet illeti, az első megmagyarázza, amire kíváncsi voltál -- jelesül, hogy mi az az OCR --, a másodikkal pedig az arra alkalmas szoftver keresésével igyekeztem a segítségedre lenni. Az iparkodásom sajátos hangvételű méltatása alapján ugyan van még csiszolgatni való a stílusodon, de legalább az már körvonalazódni látszik, hogy nem erre van szükséged.
2019. ápr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja. utálom ha linkelgetnek. én is képes vagyok beírni dolgokat a keresőbe!

Írtam is, hogy kereste is a megoldást de nem találtam.

Te rákerestél és belinkelted. Semmit nem érek vele.


A lényeg:

Van egy képem amin egy adott részletet ki akarok emelni.

Jelen esetben egy teljes beszennelt A4-es lap amin van egy kisebb fotó.

2019. ápr. 1. 16:42
 8/12 DjImipapa ***** válasza:
És ki tart vissza attól, hogy azt a kis részletet kivágd simán a képből, keletkeztetve egy önálló képet? Aztán azt már rakhatod ahova akarod....:)
2019. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Senki, csakhogy pont azt a funkciót nem találom sehol!
2019. ápr. 1. 20:20
 10/12 DjImipapa ***** válasza:
Csináld talán képszerkesztővel... az arra való!😃
2019. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!