Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ért a Google Drivehoz?

Valaki ért a Google Drivehoz?

Figyelt kérdés

Hogyan kell használni, hogyan kell mások számára elérhetővé tenni az ott közzé tett fájlokat? Pontosabban annak, akinek elküldöm. Főleg, ha más e-mail címhez tartozik.

Illetve egyéb információkat is mondhattok róla:-)

Elnézést, ha hülyeséget írok, de tényleg nagyon sötét vagyok, nem tudok róla semmit.


Csak akkor írjatok, ha tényleg tudsz vmi érdemleges választ adni, Google a barátod stb. válaszokat kérlek hanyagoljátok! Előre is köszönöm!


2019. márc. 31. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nagyon júzer-frendli a Drive mind PC-n, mind telefonon. Csak navigálj el a drive.google.com oldalra, vagy nyisd meg az appot a telefonon és meglátod. Én sem használtam előtte soha ezt, de mikor pár hónapja kellett, adta magát mit hogyan, nem volt bonyolult kezelni.

Ha mégsem szeretnéd felfedezni az amúgy könnyen megfejthetőt, akkor itt a help. [link] - ha már Drive, gondoltam itt is osztom meg a guide-képet neked az imgur helyett. Nyisd meg, itt az oldalon sok betűtől kímél meg ez engem :D

Amit még hozzátennék a képen látottakhoz, hogy a "Megosztható link létrehozása" lehetőség az alapértelmezett beállítások szerint hoz létre egy linket, amin elérheti a fájlt az, akinek küldöd a linket. Azért javaslom inkább, hogy elsőnek a "Megosztás" opcióra klikkelj és úgy hozz létre linket, mert nem biztos, hogy akarod, hogy az ember, akinek fájlt küldesz szerkeszthesse is az adott fájlt, alapértelmezetten már pedig azt hiszem nem a "megtekintheti" opció van kiválasztva.

De, Google is a barátod (nem hagyhattam ki) :D [link] - itt is van.

2019. ápr. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Oh igen, mégvalami. Telefonon sem sokkal más az alap felépítés, ott remélem már ezek alapján sikerül kiigazodnod. Ha nem, írd meg, osztok meg arról is egy kép guide-ot.
2019. ápr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elnézést a késői válaszért.

Köszönöm szépen, majd még írok Neked, ha van vmi.

Igen, pont ez volt a probléma, hogy nem tudtam elmenni azon, hogy most ha elküldöm az illetőnek, akkor hogy tud hozzáférni (lementeni, szerkeszteni stb.).

Köszönöm a Google linket is :-D

2019. ápr. 5. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!