Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1. Milyen szoftverletöltő...

Fkris kérdése:

1. Milyen szoftverletöltő oldalak vannak? 2. És onnan tudnék leszedni ilyet? (Lent)

Figyelt kérdés

1.Gondolok itt ienre hogy szoftverbazis.hu.(tudtam többet is de elfelejettem a nevüket:S

2.Ami az új gép üzembehelyezéséhez kell(audióeszközök,videó/zenelejátszók,iróprogramok,és hasonlók 1 csomagban,kb 1GB méretben.

Le lehet valahonnan tölteni iet,vagy mien címszóval keressek rá a neten?

Mert nemsokára új géphez kéne,és addig ráraknám 1 pendrivera,hogy ne akkor kelljen vele vacakolni.


Köszi


2010. júl. 4. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor új gépet veszel akkor alapból kapsz hozzá CDket ami a VGA-hoz meg a hangkártyához meg ilyenekhez van szoval neked a drivereket nem kell letölteni csak a programokat amiket használ pl.: Nero, mozilla stb..
2010. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az oldalakat,ezek feljetettem el:D

Én Pl K-Lite kodek pakk,VLC,KPLayer,Opera,ImgBurn,Daemon Tools meg hasonlók vanak 1 pakkban.

A Drivereket nem is akartamlszedni:D

2010. júl. 4. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem te ilyenre gondolsz.

De ha rám hallgatsz,akkor inkább kiguglizod az összes szoftvert,a hivatalos oldalukról szeded le,és egyenként telepíted te magad manuálisan.Időigényes tudom,de így valóban olyan lesz,amilyennek te szeretnéd.


A ninite.com azt írja,hogy toolbarok nélkül,az operációs rendszer alapértelmezett nyelvén telepíti a szoftvereket.Na ez nem feltétlen,nem minden esetben igaz.

2010. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább a gyártó oldaláról. Ott találsz többféle verziót, több nyelvet, pontos leírást, és garantáltan a legfrissebbet szeded le.


Drivert kizárólag a gyártó oldaláról. Megadod a típusszámot, az oprendszert, esetleg nyelvet, és kész.

2010. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Használd bátran. Nekem bevált! : [link]
2010. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,nekem nem is jutott volna eszembe:D^^
2010. júl. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!