Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel-ben megállt a scrollozás...

Excel-ben megállt a scrollozás, mi nyomtam el?

Figyelt kérdés

Az egyik excel táblában megállt az lap scrollozása. Tehát ha egérnek mozgatom a görgőjét, nem scrollozik a lap, hanem nem történik semmi. Ha egérrel mozgatom a kijelölt cellát, akkor eddig ha elérte a lap alját, akkor magával scrollozta eddig a lapot, azaz mindig láttam az aktiv cellát. Most egyszerűen eltűnik a lapról :-) Biztos kikapcsoltam valahogy a scrollozást, de nem tudom, hogy kell visszakapcsolni, a google sem adott ki semmi használhatót.

De ez nem globális beállitás, mert párhuzamosan megnyitva egy másik ablakot, ott rendesen működik. Tehát ez úgy tűnik, hogy egy adott excel táblára lokális beállitás, de egész egyszerűen nem találom, hol kell visszakapcsolni, ebben kérnék egy kis segitséget. Köszönöm !!


2019. ápr. 1. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Scroll Lock billentyű?
2019. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most csak angolul tudom és csak nagyjából, mert mobilozok, remélem, azért segít :D Szóval a View menüben kapcsold ki a Freeze panes funkciót, elképzelhető, hogy emiatt nem megy.
2019. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, ez megoldotta
2019. ápr. 3. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!