Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Creo Parametric programban...

Creo Parametric programban milyen paranccsal lehet kúpos, öntött alumínium nyomatékváltó házat rajzolni?

Figyelt kérdés
Creo-ban szeretnék öntött alkatrészeket rajzolni, de az oldalfalak kúpossága miatt elég bonyolultan lehet csak ezt megtenni. A kúpos "extrude" és a "draft" parancsok is sokszor kevesek. Illetve az is érdekelne még, hogy a gépészeti tervezőirodákban pl.: egy váltóházat hogy rajzolnak meg a tervezők, hogy az önthető/gyártható legyen a későbbiekben.Ha valaki tud nekem ebben segíteni, akkor azt megköszönöm.

#Creo Parametric #öntött alkatrészek tervezése #váltóház rajzolás #öntvények kúpossága
2019. ápr. 4. 20:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a Creo-nak van kifejezetten öntvény (Mould) opciója. Új rajz megnyitásakor, ha az ember a Manufacturing opciót választja, és rendes teljes értékű a Creo-ja, (nem educational változat), akkor ott aktív a Mold cavity opció. Úgy tudom, hogy azzal lehet öntvényeket, öntvény formákat tervezni. Szerintem az alapból megadja az oldalfalaknak a min. 2%-os kúposságot. Sajnos ezt az opciót én még nem tudtam kipróbálni.
márc. 8. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!