Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha írok valakinek MSN-en és...

Ha írok valakinek MSN-en és ki akarok egy betűt törölni akkor a törölni kívánt betű után mindent kitöröl és nem csak azt az egyet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:

nyomd meg az insert -et.

ezzel lehet váltani, hogy beszúrni akarsz betűt, vagy felülírni.


bár nem vagyok benne biztos, hogy jól értettem a problémádat.

ha el is tűnik egyből minden betű, akkor vírusra gyanakodnék.

2010. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A törölni kívánt betű mögé tedd a kurzort (villogó függőleges vonal) majd a "backspece" gombot (balra mutató egyenes nyíl, szárral) nyomd meg és akkor csak azt az egy karaktert törli...
2010. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*backspace
2010. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszi!

A másodiknak: tudom hogy hogy kell törölni, de úgy látszik te nem érted mi is a baj...

2010. júl. 4. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Félreértettem. (De lehet, hogy ez nem az én hibám...)
2010. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ebben nem értek egyet, leírom érthetőbben hátha segít:

Itt van ez a mondat: gyere ét ma hatkor!

Elrontottam nem ét akartam írni hanem át (hibáztam mindenkivel megesik) é betű mögé rakom a kurzort backspace és kitörli ezt: ét ma hatkor

nem csak az é betűt hanem mindent ami utána következik.

Remélem így már érthetőbb.

2010. júl. 4. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Na akkor csak azért, hogy tiszta legyen a dolog. (Bementem az msn-be, gondolván, megnézem, hogy ott talán a számítástechnika másként működik, mint egyéb helyeken...:D) Beírtam a te által leírt példamondatot, a kurzort az "é" betű mögé (az é és a t közé...)raktam - backspace és csak az "é"-t törli ki, mint minden máshol.
2010. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen és most próbáld meg úgy hogy megnyomod az insert gombot és neked is azt fogja csinálni mint nekem csinálta amíg az első válaszoló nem írta hogy nyomja meg az insert gombot.
2010. júl. 5. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!