Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megoldani, hogy a...

Hogy lehet megoldani, hogy a tálcán egy bizonyos mappát rögzítsek?

Figyelt kérdés

Ha rögzítek egy mappát, és megnyitom, akkor legközelebb nem az fog megjelenni, hanem a Könyvtárak. A kérdésem, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy az a mappa jelenjen meg a tálcán való rögzítés után is, amit én rögzítettem? Illetve hogyan lehetne megoldani, hogy ne a startmenühöz közel legyen rögzítve, hanem pl. azon az oldalon legyen, ahol pl. mutatja az időt is? Ugyancsak hogyan lehetne megoldani, hogy Word dokumentumok tudjak így rögzíteni a tálcán?


Win7 64 bit


Köszi a segítséget!


2019. ápr. 10. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Röviden sehogy. Mappát nem lehet a tálcára rögzíteni.
2019. ápr. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Már hogyne lehetne. Jobb klikk az asztalon,---Új---Parancsikon---

Az előugró ablakban betallózod a kívánt mappát vagy fájlt---Elnevezed, és kész- Az asztalon létrejött egy mappa, ami tulajdonképpen egy parancsikon. Ezt már rá tudod húzni a tálcára.

2019. ápr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pontosan második jól leírta
2019. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De elsőnek is igaza van, hiszen így nem magatza mappát rögzíted tálcára csak a parancsikonját. Ne pontozzázok le ezért
2019. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mappa parancsikonját sem lehet rögzíteni a tálcára. Csak programokét. hiába húzod oda nem fogja engedni.
2019. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosabban bármilyen fájlt vagy annak parancsikonját rögzítheted a tálcán. Mappát és parancsikonját viszont nem, mivel az nem fájl.
2019. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mappát szeretnék rögzíteni, amit bármikor megnyithatok. De akkor ez ezek szerint nem lehetséges. Értem, köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2019. ápr. 10. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne kipróbálni amit írtam, és mindenki láthatná, hogy LEHET.

De sokkal egyszerűbb nyilván vitázni, mint kipróbálni. :)

2019. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Én előbb kipróbáltam, de nyugodtan próbáld ki te is ha nem hiszed:)
2019. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 Lehet mappát rögzíteni, de nem azt fogja megnyitni, amit rögzítettél. Hanem a könyvtárakat. Én meg azt szeretném, hogy azt a mappát nyissa meg, amit rögzítettem.
2019. ápr. 10. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!