Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi lövöldözős játékot...

Régi lövöldözős játékot keresek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a minap elkezdtem törni a fejemet egy játék nevén amin már nagyon régen játszottam, de csak nem jut eszembe.


A lényeg:

Egy rögzített géppuskát kezelsz, nem tudsz mozogni, csak forogni és lőni az ellent. Ahogy egyre több ellenséget ölsz meg úgy nehezedik a játék, eleinte csak katonák jönnek, de előre haladva járművek, harckocsik, repülők, helikopterek, stb. Ha jól emlékszem úgy a 2000-es évek elejéről való, FPS játék.


Tudom nem sok az amit leírtam, de talán nektek eszetekbe jut, főleg, hogy ha ti is játszottatok vele.


Köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 17. 18:45
 1/1 holysheet02232 válasza:
Quake 3, Quake-sorozat, Half-Life 1-2, Crysis 1 vagy mi, Duke Nukem-sorozat, Tom Clancy's Rainbow Six-sorozat, és még sok más ;)
2019. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!