Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha rámegyek az Avastnál erre,...

Ha rámegyek az Avastnál erre, hogy 60 napig használhatom a pró-t, akkor ha lejár, akkor ugye automatikusan visszakapcsol a simára?

Figyelt kérdés

Szal van ez az avast internet security, azt most nem is tudom, mert azt már elkattintottam, hogy ez lényegében a pro-e, tehát az, amikor többféle funkciót is alkalmaz egyszerre, vagy ez amúgy egy külön. Nem is néztem , milyen nevet írt ki, lehet hogy internet security= az amit én prónak gondolok, itt most prónak hívok.

Na szóval, tehát, ha lejár a 60 nap, akkor ugye visszakapcsol csak a simára, tehát ugye akkor csak ennyi történik? Mert amúgy most egyelőre még nem mertem rákattintani, hogy ingyenes próbaidőszak elkezése. Ja és egyébként az ingyenes próbaidőszakhoz fog még telepíteni dolgokat, és kérni fogja , hogy indítsam újra a gépet, vagy már fönt van minden rajta, csak a bővített funkciókért fizetni kell?

Előre is köszönöm.



2019. ápr. 18. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs megadva semmilyen fizetési lehetőség, akkor nincs mitől tartani. Ha meg csak úgy tudod indítani, hogy megadod a bankkártyád adataid, akkor szinte biztos, hogy lefogja húzni a 3. havi árát a 60 nap után, de valószínűleg felmondhatod akár az 59. napon is.
2019. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld
2019. ápr. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!