Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elég érdekes dolgot csinált a...

Elég érdekes dolgot csinált a telefo (illetve csinálja kb 20-30 perce) feltettem töltőre és kikapcsoltam és 5 perc múlva mikor ránéztem, akkor ezt láttam. Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Elég érdekes dolgot csinált a telefo (illetve csinálja kb 20-30 perce) feltettem töltőre és kikapcsoltam és 5 perc múlva mikor ránéztem, akkor ezt láttam, de fogalmam sincs mi ez és semmit nem tudok vele kezdeni, mert semilyen gombot nem "érzékel". Sajna elég homályos a kép, mert a laptop kamerájával kellett fényképezzem, de akinek ismerős az talán így is felismeri.

[link]



2019. ápr. 18. 22:30
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ez a download mód, ez akkor kell ha rendszert telepítesz. Úgy lehet előhozni hogy bekapcsoló gomb+le hangerő együtt. Miért jött elő magától azt nem tudom.
2019. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!