Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti mivel szoktatok gameplayt...

Ti mivel szoktatok gameplayt rögzíteni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 14:24
 1/9 anonim válasza:
OBS egy nagyon jó program. Keress rá youtubon,hogyan lehet vele rögzíteni meg dolgokat beállítani.
2019. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Semmivel. A Gameplay egy ostoba gyerekes dolog, értelmes ember nem csinál, és nem néz ilyet.
2019. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ritkán rögzítek, de akkor win+g :) (win10)
2019. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fraps vagy ScreenVirtuosoPro. Attól függ, hogy direct-et használ-e, vagy valami alternatívabb dolog.

Aztán Fraps esetén utána Avidemuxban átkonvertálom, hogy kevesebb helyet foglaljon.

2019. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szőkecigán-nál a pont!!!
2019. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hardver: Intel HD Graphics 530 (512MB RAM)

Szoftver: MSI Afterburner


A játék egy PCIe kártyát használ, az IGP pedig csak akkor üzemel, ha rögzítek. Így nem a processzortól, és nem is a videokártyától vonok el hozzá erőforrást. WQHD felbontásig nincs is gond, a 4K-t viszont már nem viseli jól.

2019. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DjImipapa ***** válasza:
Szerintem meg nálam a pont.... ugyanis aki például végigjátszást csinál, nem értelmetlen...:)
2019. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Furcsa, hogy mennyire eltérnek ebben is a vélemények. Nálam már a gameplay rögzítés szinte a játékhoz tartozik. Nem is nagyon szoktam anélkül játszani, hogy ne rögzíteném, vagy streamelném. Szerintem sokkal érdekesebb és izgalmasabb úgy játszani, ha az meg van örökítve és osztva másokkal a világban. A PS4-en se hiába van ott a share gomb. Egy gombnyomásra lehet is streamelni vele. Ez szerintem a modern játszás szerves része kezd lenni, hogy megosztjuk másokkal az élményeinket.


Amúgy meg nem a pénz miatt, hiába sokaknak ez csípi a szemüket.. Én pl. akkor is streamelnék, ha egy fillért se kapnék utána, de amúgy meg mi a rossz abban, ha egy kis pénzmag is csapódik le utána? Sosem értettem ezt a kőkorszaki mentalitást, hogy ezzel egyeseknek mi a bajuk. Sajnos ebben az országban divat lett, hogy mindenki megakarja mondani a másiknak, hogy mi a helyes és mi nem. Ez kezd sajnos általánossá válni minden területen.

2019. ápr. 25. 02:35
 9/9 A kérdező kommentje:

Amúgy még elárulom hogyan működik ez a jutaléki rendszer, mert látom hogy e téren is hatalmas homály van a fejekben..


Tehát,azzal, hogy valaki tartalmakat gyárt és oszt meg bizonyos oldalakon, azzal nézettséget generál az adott oldalnak. A nézettség pedig = pénz. Illetve vannak azon kevés oldalak pl. Youtube, Twitch amelyek ebből a nézettségből befolyt bevételből, amit te generáltál nekik, abból egy minimális százalékot a rendelkezésedre bocsájtanak. Ez szerintem még mindig egy korrektebb dolog, mint hogy sok más videómegosztó nem is hajlandó még csak egy köszönömöt se benyögni azután a nézettség után, amit te hoztál neki. Azt még hozzátenném, hogy egy magyar tartalomgyártó így is csak töredékét kapja annak, amit egy amerikai kap ugyanazért a teljesítményért. Szóval inkább az amcsi videósokra kellene irigykedni, mert ők kaszálnak igazán nagyot ebből...

2019. ápr. 25. 03:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!