Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csúszik a kép a hangtól?...

Miért csúszik a kép a hangtól? (Videóvágás)

Figyelt kérdés

Adott egy 1 órás videó. Tele vágással, mindennel. P20 Pro (1080p30) amivel felvettük, Movie Studio 15 Platinum amivel megvágtam, és 1080p30-ban rendereltem de a videó során egyre jobban késik a kép a hanghoz képest, a végén már botrányos. A bit rate min. 12 millió, maximum 24 millió. Kicsit ez is sok, nem?


WMV-ben alacsony felbontáson nem késik a kép. Szeretnénk 1080p30-ban és MP4-ben renderelni a videót csúszás nélkül. Erre mi a megoldás?


Köszi előre is!



2019. ápr. 24. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A képkockasebesség eláll, ezért csúszik el. Biztos 30 fps-el játsza le a lejátszó?
2019. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
29,863p van írva a projektablakhoz.
2019. ápr. 24. 17:21
 3/3 A kérdező kommentje:
A projekt kevesebb fps-el dolgozott, mint a render, és ezért csúsztam el. Köszönöm a válaszadónak… :)
2019. ápr. 27. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!