Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnék androidos telefonn...

Hogy tudnék androidos telefonnal, vagy tablettel az alábbi módon videót letölteni?

Figyelt kérdés

Mivel nem szeretek online filmeket nézni, midig le szoktam tölteni az oldalakról (videa, indavideo, ok.ru, openload) a filmeket otthon a PC-n, aztán átmásolom eszközre (telefon, tablet) és utazás közben így nézem. Sajnos a PC-m meghalt, és csak most szembesültem az android korlátaival. Mert továbbra is otthon szeretném letölteni wi-fin a néznivalót, de nem találok megfelelő alkalmazásokat. PC-n a JDownloader szinte minden oldalról képes volt levarázsolni a filmeket. Amit meg nem , arra ott az IDM. Arról nem is beszélve, hogy a data.hu-n prémium tag vagyok, a JDowloaderben ezt is be lehet állítani.

Tudna valaki segíteni, milyen alkalmazással tudnám ugyanezt elérni a tableten? Már nagyon sokfélét kipróbáltam, de csak a Youtube-on működnek.



2019. ápr. 26. 13:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!