Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell beállítani az...

Soaringsoul kérdése:

Hogyan kell beállítani az Ublock Origin-t, hogy a napiszar.hu-n eltüntesse a reklámokat?

Figyelt kérdés
Eddig kiválóan működött, de kb. egy hete mindkét gépemen, ennél az oldalnál hatástalan lett, nem tudom, hogy miért. Próbáltam már állítani, újra is telepítettem, a programon belül frissítettem stb. Szeretnék ennél a blokkolónál maradni a kis erőforrásigény miatt. Az értelmes válaszolóknak köszönöm az információt.

2019. máj. 1. 08:50
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
Ez nálam érdekes. Megnéztem a New(Pale)moonban és a Firefoxban. Az előbbiben nincsenek reklámok, utóbbiban igen. Előbbiben a 1.16.4.10 van, utóbbiban az 1.18.16.
2019. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
De amúgy jobb egérgomb és ott az "Elem blokkolása" választásával bármit blokkolni tudsz.
2019. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elem blokkolása után, ha újra betöltöd az oldalt, újra ott vannak a reklámok is.
2019. máj. 1. 09:28
 4/5 Alain Delon ***** válasza:
Rákattintottál arra, hogy "Létrehozás"? Mert ha nem, akkor tényleg újra ott van.
2019. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, rákattintottam, s újra feljönnek a reklámok.
2019. máj. 2. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!