Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a tabletommal?

Mi lehet a tabletommal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy hülye ember,értek az e-cuccokhoz azért eléggé.Viszont egyik nap kaptam a barátnőmtől egy használt tabletet,ami nem akart tölteni.Azt mondta,meg is tarthatom.Sikerült egy kis szétszedéssel meg mindennel csere nélkül orvosolni ezt a problétám.Csináltam rajta gyári visszaállítást,de moatfolyton azt írja ki,hogy ,,A Games alkalmazás leállt".Újabb visszaállítás nem segít,már meg is kerestem ezt,de nem lehet ott mit csinálni.Ha valaki meg tudná mondani,mivel próbálkozzak még azt megköszönném.

2019. máj. 3. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Tehát használt volt eleve, szétszedted, belepiszkáltál valamit, és azt várod, hogy jó legyen, és azt is hogy ennyiből állítsunk fel diagnózist ?

Jól összegeztem ?

2019. máj. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen táblagép? Az XDA-n van főzött romja? Bootloader kinyit, stb... és pakolj fel egy custom romot, ha van topikja az xda developers oldalon. Még jobban is jársz, mint a gyárival
2019. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Drága 1.,nem.Először normális volt,de csináltam rajta gyári visszaállítást.Annak pedig nem kéne ezt csinálnia.Nekem mindig azt mondták,hogyha valait használtan kapsz csinálj rajta gyári visszaállítást,biztos ami biztos
2019. máj. 6. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!