Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meghülyült a Firefox? Az...

Meghülyült a Firefox? Az összes ezer éve használt addon és theme egyik pillanatról a másikra letiltásra került köztük olyanok mint a Ghostery és Ublock origin

Figyelt kérdés

Tessék itt a kép


[link]


Az összes addon és theme használhatatlan, köztük ugye az etalon ublock origin és Ghostery is

A VICC: még a Firefox által írt black theme for FF is használhatatlan mert az se teljesíti a kritériumokat.... és azt a Mozilla írta...


1 órája még ment minden!



ezek a mozillánál meghülyültek?


2019. máj. 4. 09:24
1 2
 1/12 DjImipapa ***** válasza:
2019. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ez a megoldás már nem működik....
2019. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szirty ***** válasza:
Nem tudom. Itt megy rendesen...
2019. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
most csináltam meg .... semmi változás
2019. máj. 4. 14:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam is uez volt,letöröltem,újratettem a Firefoxot,most jó
2019. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez van csak nekem pár perce blokkolt mindent. :

[link]


Most komolyan, meddig nem fogok tudni filmet/sorozatot nézni online, mert nincs mivel blokkolni a kiba,,,ott reklám és felugró ablakokat?

2019. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
JA és ha valaki esetleg azzal trükközne, hogy régebbi verzióját rakja fel a foxnak, el kell keserítsem, régebbi Pc-m en egy nagyon régi fut, és ott is ez a helyzet állt elő.
2019. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
használjatok krómot operát vivaldit edge-t és megoldva a retek FF-et meg felejtsétek el
2019. máj. 5. 09:34
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Használj!
2019. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már éjszaka helyreállt minden. Viszont nem az alkalmazások lettek frissítve . Szóval a FF cseszett el valamit.
2019. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!