Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem hallom ha beszélnek...

Nem hallom ha beszélnek hozzám ventrillon vagy msn-en ha hívnak, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Windows 7-et használok és nem tudom mi lehet a baja, ha én beszélek azt hallják de ha ők beszélnek hozzám akkor én nem hallom. A hangkártyámnak a drivere fentvan és a legfrisseb verzió.A fülesemnek sincs baja mert hallom rendesen a zenét ha eldítok egyet
2010. júl. 6. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
msn általid be a hangoknál fölest
2010. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ott már próbáltam de nem az a gond, mert ha felvételt küldenek azt hallom rendesen csak akkor nem jó ha hívást indítanak. de ventrillonál is ezt csinálja :S
2010. júl. 6. 16:28
 3/4 Lapika ***** válasza:

Esetleg valami extra program ami fennvan? Pl.: nekem volt netrádióm, és a betelefonálást megoldottam skype-al és virtual audio cabel-el. Ez szétszedte az msn-t és a skype-ot Te nem ügyködtél hasonló programokkal?


Vagy ha akivel beszélsz hallja saját magát akkor lesd meg,

hátha a Stereo Mixer be van lőve.


Most ennyi ötletem van. Remélem sikerrel jársz.

2010. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nah megvan oldva az hogy halljam csak most a mikrofonnal van a baj...:S

azt írja ki hogy egy másik program használja. a ventrillo és az msn is.

2010. júl. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!