Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet egy...

Milyen programmal lehet egy film fps-ét megváltoztatni, hanggal együtt, úgy hogy változzon a film időtartama is?

Figyelt kérdés
Találtam fps konvertereket de a film hossza nem változik meg. Azért kellene, hogy egy magyar szinkront hozzá tudjak tenni egy más fps-sel konvertált( de jobb minőségű) verziójához.Egy 30fps-sel konvertált film magyar szinkronját nem tudom alá tenni egy 23,976 fps-sel konvertált verziójához.Csak úgy ha egyforma fps-re konvertálom valamejiket.

2019. máj. 5. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tévedésben vagy. Az fps az jelen esetben az 1 mp alatt megjelenp képkockák számát jelenti. Egy eredendően 30 fps-el készült filemet hiába konvertálsz át akármennyire, a film, vagy videó időtartama nem fog megváltozni .
2019. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ez a problémám, az eddig kipróbált programok megváltoztatták ugyan az fps-t, de a film hossza nem változott. Erre vonatkozik a kérdés, hogy melyik az a program ami a film hosszát is megváltoztatja a hanggal együtt.


Az AviDemux 2.5.6.7716 FINAL Portable tud ilyet, csak a hangot nem tudja hozzá konvertálni, az meg marad az eredeti hosszban. Pedig az audio beállításoknál be lehet állítani, hogy Change audio/ PAL to film, vagy film to PAL. De mégsem csinál semmit az audióval.

A videónál pedig szabadon lehet változtatni az fps-t ,és már azonnal mutatja a film hosszának a változását.

2019. máj. 5. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

kimész az erdőbe és forgatsz egy két jelenetet

Mi a búbánattól változna meg a hossza?

Értsd már meg, hogy te nem érted..

2019. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2019. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4


Köszi! Pontosan ez a problémám...:)


Régebben már sikerült az Avidemuxal is ez a mutatvány, de most valamiért sehogyan sem sikerült, pedig minden verziót végigjátszottam ami létezik a programmal, oda-vissza.

Ráadásul csak bizonyos Avidemuxok tudják ezt a funkciót, akármelyik nem...

Már arra is gondoltam, hogy csak az AC3,mp3,wav-al csinálja meg, az AAC-vel nem. Vagyis csak bizonyos formátumú audióval...ez lett volna a következő próbálkozás, mivel ezekkel a formátumokkal engedi kicserélni az audiosávot is...


ment a kéz...:)

2019. máj. 5. 22:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, nagyon durva. Hogy milyen régen kerestem egy ilyen programot , és végig ott volt a gépemen...:)
2019. máj. 6. 00:45
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Eddig nem erről beszéltél. Na mindegy. Aki arra nem képes hogy rákeressen valamire, és megtalálja pl. ezt, az megérdemli a sorsát. :)
2019. máj. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7


Vannak bajok nálad...Jó nagy IQ bajnok lehetsz...De hál' istennek, vannak értelmes válaszolók is akik elsőre felbírják fogni a kérdést és tudnak rá értelmes választ adni. Szemben veled aki még a kérdést sem bírta felfogni.

De ha nem értesz hozzá, akkor minek ugatsz bele?

2019. máj. 6. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!