Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Reggeltem a beloadra . Beirtam...

Reggeltem a beloadra . Beirtam a meghívó kódot felhasználót stb. és azt irja hogy : Sajnálom, de már valaki használja az általad választott nevet, vagy e-mail címet. Ijenkor mi a teendö?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem regisztráltam még Beload-ra, de gondolom más felhasználónevet kéne beírnod.
2010. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem mert a felhasználomra azt írja hogy szabad és nemtudom most mit csináljak:S

Nagyon nehezen szereztem meg ezt a meghívót:SS

2010. júl. 6. 14:09
 3/8 anonim válasza:
Igen írj be másik felhaszn nevet mert email címet csak akkor tud más használna ha tudja ajelszavát mert vissz ekell igazolni
2010. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha más email címet írok akkor azt írja hogy nem erre az email címre küldtünk meghívót:S
2010. júl. 6. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak még 1 email címet és oda küld a meghívót!
2010. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam így,a meghívó kód rossz.Ilyenkor aki küldte a meghívót kell szólni az oldalon a stafftnak hogy a meghívója nem volt jó..
2010. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sasasa3636 válasza:
Sziasztok !Ki tudna küldeni egy beload meghivot elöre is kössz hálám nem maradna el sasasa3636@freemail.hu
2010. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sasasa3636 válasza:
Sziasztok ki tudna meghivot küldeni a beloadra hálám nem maradna el elöre is kössz sasasa3636@freemail.hu
2010. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!