Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a Messenger...

Miért csinálja ezt a Messenger? Ez vlm Bug?

Figyelt kérdés
Nos az a probléma h van egy illető aki letiltott Messengeren (csak ott face-je nincs). Az első alkalom az volt hogy ránéztem a beszélgetésre és fel voltam oldva. (a wifi kapcsolat a sulinkba nuku csak néha működik.) Rá egy hétre megint le voltam tiltva. Ma megnéztem megint (direkt ugyan akkor mint 3 hete,szintén a szar wifi kapcsolatnál)és megint fel voltam oldva. Most az illető ilyen időközönként felold vagy ez egy bug? (tudom h a wifi kapcsolat nem játszik szerepet csak na.. érdekes h mindig azon a helyen történt eddig). Annyi még hogy 3 mobilon néztük meg és mindenhol fel voltam oldva viszont gépen még mindig azt írja h le vagyok.És nem engedi beállítani h láthassa a messenger történetem. Bocsánat h hosszú és nehezen érthető a lénye.

2019. máj. 8. 15:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!