Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha rendelek egy új notebookot...

Ha rendelek egy új notebookot németországból előre telepített Win10-zel, akkor át tudom állítani, hogy magyar nyelvű legyen az oprendszer?

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A megjelenítési nyelv bármikor letölthető bármely win10-es készülékre.
2019. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már a Windows 7 egyes drágább verziói is tudták, hogy letöltesz rá egy nyelvi packet és onnantól olyan nyelven van, amilyennel akarod. Magyarra a teljes felület le van fordítva.

[link]

Itt kell majd követni az utasításokat.

2019. máj. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A német billentyűzet nem fog zavarni?
2019. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert kapni fog magyar billentyűzetet (legrosszabb esetben matricát). Kinéztem egy olyan notit, ami kifutó modell, ahol még kapható magyar webshopokban ott hasonló konfig 500-600 ezer ft. Egy webáruházban megjelent 309 ezerért (utolsó darab), de német webáruházakban találtam 600-700 euróért is. Kap egy magyar billentyűzetet, még így is megáll szállítással együtt 250 ezerből.
2019. máj. 10. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
A billentyűzetet is megszoknád, nekem webshopból használtan vett francia billentyűs laptopom van, nem zavar. Mondjuk én a '90-es évek elején kezdtem gépezni, amikor eleve nem nagyon volt magyar billentyűzet, megszoktuk :D
2019. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen áfa tuti nem lesz amúgy? Vagy azt már beleszámoltad? (Vám nyilván nincs, mert EU, de az áfás dolgokat nem tudom)
2019. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ár tartalmazza az ÁFA-t (660 € inkl. MwSt)
2019. máj. 12. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!