Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne magyar nyelvű az...

Hogy lehetne magyar nyelvű az Internet Explorerem? (Win7! )

Figyelt kérdés

Angol nyelvű Windows 7 op.rendszerem van,és automatikusan rajta volt az IE8,de az is angolul...Én szeretném magyarul használni,de hogyha felmegyek az IE (magyar nyelvű) honlapjára a letöltésre nem lehet rákattintani,hanem azt írja ki,hogy már fut a rendszer a számítógépen... És az IE-t úgy tudom,nem lehet letörölni a gépről :S Mit csináljak,hogy legyen magyar?


Egyébként van magyarul Firefoxom letöltve,de én az IE-t is szeretem,és szeretném magyarul használni!


2010. júl. 6. 18:09
1 2
 1/11 Jenci ***** válasza:

Írd be a keresőbe a www.google.hu

Ezután Eszközök menű--Internetbeállítások--Általános--Kezdőlap beállítása,ott rákattintol a "Jelenlegi" gombra,majd "Alkalmaz" és kész.

2010. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ömm,te valamit félreéretteél :S Én nem a kezdőlapomat szeretném megváltoztatni!Másrészt nekem angolul van az egész,meg ilyen Win7-es kiadás,szóval egyáltalán nincsenek ilyen Eszközök-Internetbeállítások,stb...Mármint ha lenne ilyen gomb,csak angolul lenne,akkor "felismerném",hogy melyik az,de nincsenek is benne ilyen gombok.Ezt csak azért írtam le,mert ez is eléggé zavaró:S
2010. júl. 6. 18:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmm,sorry ezt a Tools-os dolgot sikerült most beállítanom,ahogy megnéztem :D Na de mind1,nem is ez a lényeg,hogyan tudnám magyarítani?
2010. júl. 6. 18:24
 4/11 Jenci ***** válasza:
Akkor töltsd le rá a magyarosítást a Microsoft honlapjáról.Utána jónak kell lenni.
2010. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jenci ***** válasza:
100%
Elöző vagyok.A kereső mellett próbáld meg a Language Tools--Use the Google Interface in Your Language--alatta a szövegben katt a Preferences-re---Interface Language és a lenyílóban katta a Hungarian-ra---Search Language szintén hungarian---ezután jobb felső sarokban Save Preferences
2010. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A Microsoft honlapjáról sajnos nem lehet Win7-re IE8-at letölteni :(


Ezt a Language Tools-ot még keresem...

2010. júl. 6. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem frissíted a Wint magyarra?
2010. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Microsoft honlapjáról töltsd le a magyar verziót, és azt telepítsd fel. Bár, nem igazán értem, hogy miért kell neked IE, az a legrosszabb böngésző az összes közül.
2010. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

18:50 Mert nem tudom,hogy kell :D Hogy kell???? :-)


Én szeretem az Explorert :) De a Microsoft honalpján csak XP-hez meg Vistához van :S

2010. júl. 6. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Töltsd le a magyar nyelvi csomagot a Microsoft honlapjáról.

Vagy a következő updatenél amit Te is kezdeményezhetsz válaszd ki a Magyar nyelvi csomagot is.

2010. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!