Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programoknak, és...

Milyen programoknak, és milyen hardvereknek kell rendben lenni ahhoz, hogy menjen az internet? Ha a progikat megpróbálnám újratelepíteni?

Figyelt kérdés

Ilyen van, ez így működhet? Kb félóráig van internet, utána elmegy, és még ha kiköltözök a laptopommal abba a szobába, ahol öcsémnek új gépen megy a net, most már akkoris elmegy a netem újabban.


Miknek kell ehhez rendben lenni?


9éves asus laptop, upc hálózathoz szeretnék kapcsolódni; már sokszor újra kellett indítani a gépemet, mert először nem töltött be a gép, mert régi, és nagyon lassú, utána meg volt, hogy a gép betöltött , de nem volt rajta internet.


Szóval most pl sikerült hozzá kapcsolódni. A másik gép, amin öcsém gépezik, az fiatalabb gép, azon jól megy a net.



2019. máj. 10. 21:35
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
*Ja és vírus nincs a gépemen, tegnap lefuttattam a nod32 online scannert.
2019. máj. 10. 21:37
 2/35 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy újra lehet telepíteni az egész gépet, de most kisebb megoldásra lennék kíváncsi, hogy csak ezeket a progikat telepítem újra pl.
2019. máj. 10. 21:38
 3/35 anonim ***** válasza:

Wifizel, vagy madzagon csatlakozol fel?

Valszed döglődik a hálókártyád, de ugyanúgy a router is nyafizhat.

Szóval nem fix, hogy re-szoftverezés megoldja.

2019. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
windows7-et használok,és ez nem hiszem, hogy számít, de opera programban böngészek
2019. máj. 10. 21:39
 5/35 anonim ***** válasza:
De hogy válaszoljak is hálókari illesztő, meg böngésző kell a többi a winózban van. Az melyik amúgy, 7-es?
2019. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Hát ez olyan, hogy öcsémnek dróton megy a net, nekem a végem meg zsinór nélkül szedi össze a jeleket a térből.
2019. máj. 10. 21:41
 7/35 anonim ***** válasza:

"Nem hiszed"

A technikai dolgoknak vajmi kevés köze van a hithez.

2019. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Oh, köszönöm,mentek a zöldek;


Hát az a neve, hogy Windows 7, de mindjárt utánanézek ezeknek az illesztőknek.

2019. máj. 10. 21:43
 9/35 anonim ***** válasza:

Akkor pl. a wifi kártyádnak nem árthat egy újratelepítés, milyen laptopod van pontosan?

Rákeresek neked.

2019. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Ja de egyébként pár napja ráfurakodott az avast böngészője is a gépemre, és azon sincsen net olyankor


Szal lehet, hogy a hálókártya adja fel olyankor, és mondja be az unalmast.


Nemtom ez pl cserélhető -e akkor, vagy már majd az egész leptopot cserélni kell esetlegesen.

2019. máj. 10. 21:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!