Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy PC játék magyarításából,...

Egy PC játék magyarításából, hogy lehet xbox magyarítást készíteni?

Figyelt kérdés
Illetve egy xbox 360 játékot, hogy lehet lefordítani?Milyen programmal?
2010. júl. 6. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2010. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy...
2010. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
De sügér vagy! Pontozz már le hogy ezt mondom!
2010. júl. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet inkább te vagy az... Nem hiszem, hogy olyan nagy hülyeség lenne, amit kérdeztem.
2010. júl. 7. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig hidd csak el.
2010. júl. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért is?
2010. júl. 8. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert a játékfejlesztők saját kiterjesztésű fájlokat használnak, amik még játékonként is eltérőek. A fájlokat a játék saját konvertere vagy extraktora modosítja mégegyszer telepítésnél, de még mindíg saját kiterjesztésű fájlokká.Vagyis minden egyes játékhoz külön program kellene. Már ha ekkor is lehetne bármit csinálni, ugyanis azért van minden így hogy ne lehessen módosítani a játék semmilyen funkcióját, mert ezt is szerzői jogok védik tehát teljes mértékben illegális.

És a játékokat egyébként sem programok fordítják, hanem emberek, tehát a "megnyomok egy gombot, és amíg megkávézok elvégzi a program" típusú emberek itt maximum csak ilyen kérdéseket tehetnek fel, de mint látod ha ilyen egyszerű lenne ez, mint ahogy elképzeled talán már érkezett volna néhány hasznos válasz is.

Hát ezért!

2010. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na látod ez már válasz!

Én sem gondoltam, hogy egyszerű lehet. Úgy gondoltam, mivel láttam, hogy már xbox játékokat is fordítanak, tehát ahhoz is van már egy program és ha már van PC magyarításunk, onnantól talán megnyitva az xbox játékot, talán könnyebben le lehet fordítani. Erre gondoltam.

2010. júl. 9. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!