Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IGO primo-t szeretnék telepíte...

IGO primo-t szeretnék telepíteni Android 8-ra, de ugye köztudott, hogy pont erre nem lehetséges (mármint lehetséges, csak nem indul el). Miért van ez a probléma? Illetve van-e rá megoldás?

Figyelt kérdés
Ez valami Android programozási hiba lehet?

2019. máj. 16. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Köztudott, hogy jó ideje elérhető a Google Play áruházból: [link]
2019. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
...ja és szintén köztudott, hogy az iGO Primo alkalmazást felváltotta az iGO Navigation.
2019. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

...de egyébként ott van a Here WeGO, ami ugyanúgy tud offline térképnavigációt és ráadásul ingyenes:

[link]

2019. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen van a NextGenből minden fajta. De nem kaptam a kérdésemre választ! Ismerem a NextGent: eredetiben késik a hang, tört verzió kifagy... (mert ugyebár a sima iGO Navigation is NextGen, csak nincs úgy kifejezve) Illetve a NextGenben a régi Primo nem minden funkciója van benne!

Na akkor mégegyszer a kérdés:


Miért nem fut Android 8-on a sima Primo?

Van-e rá valami megoldás?

2019. máj. 16. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Okés, valóban csak utalás van az előző válaszokban, nincs konkrétan leírva, hogy NE LOPJ SZOFTVERT, hanem vedd meg legálisan a Google Play áruházból, vagy ha sóher vagy hozzá, akkor használj ingyenes navigációs alternatívát. Javasolom ezt főleg úgy, hogy látszik, hogy abszolút nem vagy hozzáértő, a warezoláshoz meg nemárt némi gondolkodási készség és utánajárás (vagy tapasztalat).

Illetve öntsünk tiszta vizet a pohárba, az iGO Primo nextgen Androidon a korábban említett iGO Navigation néven érhető el (a térképek elvileg azonosak az autós navigációs készülékekben és az Androidos/iOS-es appokban)

2019. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem kioktatást kérek, hanem a problémákra választ. Az utolsó kommentelő re mondom azt, hogy ő nem érti a kérdésemre! Nem tudom, hogy mennyi primitív okoskodó van itt, de úgy látom senkinek nem tűnt fel, hogy nem a kérdésemre kaptam választ!


Valaki válaszoljon NORMÁLISAN a kérdésre:


Miért nem fut a sima Primo Android 8-on (és nem a különféle NextGen verziók)?

Van-e erre valami megoldás (mert NEM AKAROK telepíteni NextGent, mert már így is bajok vannak vele)?

2019. máj. 17. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért nem fut Android 8-on, mert nincs felkészítve az alkalmazás, hogy jogosultságot kérjen a fájlrendszer eléréséhez. Viszont az Android 8 már nem ad automatikusan hozzáférést neki, mert növelték benne az erőforrásokhoz való hozzáférést.
2019. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*növelték benne az erőforrások hozzáféréséhez szükséges hozzáférés biztonságát (úgymint tárhely, ami miatt az iGO Primo sem indul el).

Megoldás? Ez nem az a fórum, ahol warezolásban bárki is segíteni fog neked, így csak egy valamit javasolhatok: használj legális alternatívát.

2019. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre normális választ kaptam valakiktől! Értem akkor mi a probléma.
2019. máj. 18. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!