Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Át tudom tenni a winyómat egy...

Át tudom tenni a winyómat egy másik gépbe úgy hogy nem kell újrarajkni a windowst. Csak mondjuk letörlöm a videokártya drivert, meg a hangkárytáét, akor másik konfigon menni fog az a windiws? Mert telepítgetni nemsok kedvem van.

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet. A telepítés a gép teljes konfigurációját leírta azt képtelenség átigazítani a másik gépre.
2010. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet ilyet csinálni de nem javaslom. Van olyan program amivel le lehet másolni az egész rendszert, de ha nem teljesen új az OS, hanem már használva volt egy ideje, akkor tele lehet olyan szeméttel, meg egyéb driverekkel, amik az adott konfigurációhoz valók. Szóval ilyen másolatot akkor szokás készíteni, ha teljesen új az OS.


Amúgy meg nem tart sokból újra rakni a vindózt, nem tudom miért idegenkedsz tőle.

2010. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

nem a windowsal van a bajom hanem a sok programmal amit használok:D de 3-4 óra alatt megis vannak:D

2010. júl. 7. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha teljesen ugyan olyan a két gép, akkor igen.

Egyébként nem, mert a hardver illesztőprogramok nem fogják ismerni az új gép elemeit, és gáz lesz.

2010. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!