Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Visual stuido 2019, windows...

Visual stuido 2019, windows form application, hogyan tudnék ezzel együtt egy console appot is futtatni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy azt akarom, hogy legyen egy windows fromom, meg egy console appom egyszerre, egy "projekten" belül. Van ez az alloc console-os cucc, mi egyéb megoldás vna rá? Annyi lenne a lényeg, hogy a consolet mint egy terminált használnám ahhoz, hogy a form-os dolgokat állítgassam (erre meg tudom írni a kódot, csak egy normálisan működő konzol kéne, amit tudnék használni hozzá.
2019. máj. 20. 17:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát nekem konkrétan egy windows form-os rész, meg egy szimpla c# console appos rész kellene egy projekten belül. mindkettőnek saját fájl, amit tudok szerkeszteni, stb.
2019. máj. 20. 17:52
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg persze egymásra hivatkozni.
2019. máj. 20. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Elindítasz egy sima konzol alkalmazást, és abból indítasz new Form-ot, szerintem így meg kell maradnia mindkettőnek, legalábbis így rémlik.
2019. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Add reference->kiválasztod windows.form-ot.

Kódban meg kell hívni: using System Windows.Form


kódban pedig úgy tudod megcsinálni:

Form f= new Form();


Formot hozzá tudsz adni manuálisan is.


[link]


[link]

2019. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!