Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám törölni a CoD4...

Hogyan tudnám törölni a CoD4 1.6os és 1.7es patchet?

Figyelt kérdés
Mert Programok telepítése és törlésében nincs bent Cleanerekkel próbáltam és még így se jó :S
2010. júl. 7. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Újrarakod a COD4-et, akkor az alapverzió kerül fel. Csak akkor van baj, ha nem patchelt verzió, hanem alapból 1.6-os.
2010. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Oberle Gábor ***** válasza:

Hol látszik, hogy még fenn vannak a gépen? Nem csak a parancsikonjaik maradtak fenn? Total Commander keresés biztos megtalálja, keress rá!

Én eltávolításra a Revo Uninstaller-t ajánlom. -> [link]

2010. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na tehát vázolom :

Nem eredetis vok :)


Szóval feltettem egyszer a CoD4et hozzá a patcheket :D

Letöröltem mert nem volt jó és feltettem egy másikat és feltenném az újhoz az 1.6os és 1.7es patcheket de azt írja ki h már fel van telepítve..

2010. júl. 7. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj registry tisztítót használni, az remélhetőleg kitörli a bejegyzéseket, ha nem, akkor próbáld ezt: start/futtatás -> regedit

szerkesztés/keresés -> cod4 vagy patch 1.6, hasonlókat próbálj, és töröld a bejegyzéseket, amit megtalál, ez talán segít.

2010. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oksa Köszönömm :D
2010. júl. 9. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!