Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy MMO játék futtatása...

Egy MMO játék futtatása folytonos letöltéssel jár?

Figyelt kérdés
Mert, hogy nekem olyan internetem van ami 1GB letöltés után fizetős és hogyha futtatok egy ilyen játékot (már megvannak hozzá patchek) akkor túl fogom lépni pik-pak a letöltési korlátot?
2010. júl. 7. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizony folyamatos az adatkapcsolat, hiszen másképp honnan tudná a szerver, hogy épp mit csinálsz és hogyan továbbítaná a helyzetedet a többi játékosnak?
2010. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és szerinted ez az adat közlés belefér az 1 gigás korlátba havonta?
2010. júl. 7. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ mennyit játszol. Sajnos nem tudom, hogy mennyi adat megy oda-vissza, de korlátos nettel nemigen próbálkoznék online interaktív játékkal.
2010. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:S hát ez elég szomorú köszönöm a válaszokat megpróbálom van ilyen havi letöltés méröm hogyha nagyon megugrik akkor hagyom a fenébe
2010. júl. 7. 11:50
 5/9 anonim ***** válasza:

De miért korlátos netett vettetek?

Ok tudom, hogy olcsobb de az borzalmasan szar szinte semmit nem lehet csinálni vele.

Ha csak egy sima Dvix-es filmet letöltesz szinte akkor már az egész neted elfogy nem, hogy még mellé netezni és netes játékokkal játszani.

Én tuti nem használnám max csak ha valami olyan lenne, hogy napi 1-2 óra netezés de abban semmi youtube mert az is viszi a megákat.

2010. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

van benne valami !

de...mind1

2010. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nah leteszteltem Egész nap játszottam kb 10 mb-ba került :)
2010. júl. 7. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:

csak

melyik játék az?

2010. júl. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
wow
2010. júl. 8. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!