Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 telepítése lehetséges...

Win 7 telepítése lehetséges külső HDD-ről, ha van ez utóbbin más adat is?

Figyelt kérdés
(ISO legyen vagy kibontva?)
2019. máj. 24. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Megoldható.
2019. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy? XD
2019. máj. 24. 10:50
 3/6 Robivosi ***** válasza:

Természetesen! A Yumi nevű alkalmazásra lesz szükséged, amit innen tölthetsz le:

[link]

Magát a programot nem kell telepíteni.

A Win7 iso a gépen legyen. Program indításakor kiválasztod a külső HDD-t, majd alatta a telepítendő op.rendszert, végül beolvasod az iso fájlt. A format előtt ne legyen pipa. Nagyon jó progi. Előnye, hogy nem kell formázni az egységet, és több op.rendszer telepítője is felrakható.

2019. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha fontos adatok vannak rajta, én nagyon-nagyon nem bíznám rá semelyik programra, még akkor se, ha adott programnak megmondható, hogy ne formázza, csak másolja rá. Lehet, hogy ha NTFS fájlrendszer van rajta, akkor esetleg nem is lehet telepíteni ról a a Windows 7 rendszert (boot-kor nem tudom van -e ilyenből probléma)

Egy programmal rámásolod a Windows 7 telepítőt (programnak meg kell adni az .iso fájlt és a program végzi ezt el, az hogy kézzel rámásolod az ISO fájlt úgy nem fog működni).

A programnak azt kell mondani, hogy ne formázza meg az eszközt...

Rufus-t nem ismerem, amit én szoktam használni:

[link]

Nevével ellentétben ismeri a Windows-os iso-kat is, nagyon gyakran frissítik.

2019. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Robivosi ***** válasza:
#4 Ha nem használnám a Yumit nem írtam volna le. A Rufus sajnos másolás előtt formázza az adott meghajtót! Az előbbi progi pedig teljesen biztonságos!
2019. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem a Rufus-t linkeltem be és nem ismerem, nem használtam a rufus-t, nem is írtam olyat, hogy használtam vagy ismerem.
2019. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!