Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CSGO [ Steam ] Gond lent a...

CSGO [ Steam ] Gond lent a többi. Muszáj kérdőjelet raknom?

Figyelt kérdés
Egy nap 1024x768ról a csgot átállítottam ( TALÁN! ) 800x600asra a képet. Nem tudom miért csináltam a 100fpsem megvolt.. Na most az van ha belépek a játékba fekete az egész kép és nem tudok semmit csinálni. Ha húzgálom a cursort hallom a dolgokat. Valaki nem tudja hogy lehetne alap helyzetbe állítani a játékot? Vagy ablakos módba valamelyik gombbal esetleg?

2019. máj. 24. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valahogy steamen keresztül alap helyzetbe lehet állítani az is nagyon jó lenne.
2019. máj. 24. 15:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt írnak egy lehetséges megoldást, az indítási parancsok közé beírva a helyes felbontást. Ha pedig elindul, már be tudod állítani:

[link]


A másik lehetőség a -window parancs használata, amivel ablakos módban indul el.


Amúgy nem muszáj kérdőjelet írnod, hanem kérdést kellene megfogalmaznod. A kérdésed: hogyan tudom a CSGO felbontását helyreállítani? - és akkor már ki lehetett volna írni.

2019. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úhhh, nagyon nagyon nagyon köszönöm a segítségedet! Sikerült.
2019. máj. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!