Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi okozhat ilyen bugot?

Mi okozhat ilyen bugot?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek mellett viszonylag gyakran, naponta 4-6x jelentkezik olyasmi, hogy pl böngészés közben a chrome abszolút befagy, aztán 1-2 perc múlva magához tér, ezen kívül még van hogy elmegy a kép, de pl a hang tovább megy.

Próbáltam már mindenféle stressz tesztet, egyik sem hozta elő a problémát.

A gond szinte biztos hogy hardveres, csak azt nem tudom kitalálni, hogy mi okozhatja.


Íme az alany:

FX8320

DDR3 8GB 1600Mhz

R9 280

Asrock 970 extreme4

Samsung 840 EVO 120GB


Tudom, picit koros már, de azért bízok benne hogy nem kell az egészet lecserélni.


2019. máj. 27. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Task Manager ben nézd meg nem-e akat be valami ami 100% on pörgeti a lemezt, vagy a cpu-t. Más böngészővel is előfordul?
2019. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy hardware probléma ha csak böngészés közben fordul elő?
2019. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem pörget semmi semmit, ezt is néztem.

Nem csak böngészés közben fordul elő, akármikor máskor is, játék, film, bármi közben, csak a böngészőben a leggyakoribb, mivel azt használom a legtöbbször

2019. máj. 28. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!