Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sims 2 játékban eltűnt a...

A sims 2 játékban eltűnt a Szépkellemes szomszédságom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sims 2-t letöltöttem, és tök jol működött, és szedtem le hozzá hajat, ruhákat, butorokat. Amikor beraktam ezt a downloads mappába nem indult el a játék, ezért kitöröltem a downloads mappábol mindent. Utána elinditottam a simset, el is indult, de eltűnt a Szépkellemes szomszédságom, és pont abban volt az a család, amivel mindig játszottam..:S Odaát, és Veronaváros ugyan úgy megvan, de azokat nem szeretem. Mi történt? Mit csinálhatok?:S Vagy ha ujratelepitem a játékot, lehetséges hogy még valahol megvan a családom?:S Előre is köszönöm a válaszokat:)
2010. júl. 7. 18:24
 1/2 anonim válasza:
biztos elköltöztek :'DDD bocsi de ezt nemhagyhadtam ki :D amugy nálam is volt már ilyen és újra kellett raknom. :S
2010. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

semmi baj:'D

hát..olvastam hogy már másnak is volt ilyen..:S

max újratelepitem..:S

2010. júl. 8. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!