Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom hasznalhatova...

Hogyan tudom hasznalhatova tenni a telefonomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nem tudom semmikepp feloldani a Samsung Galaxy s8 mobiltelefonomat. Jelkodot vagy google fiok hozzaferest ker. Mar a recovery modszerrel megprobaltam ujratelepiteni, de szinten ezeket keri. Valakinek valami hasznalhato otlete esetleg? Nagyon halas lennek!!! Elore is koszonom. (nem lopott a telefon, szval az ilyen jellegu valaszokat mellozzetek)!

2019. máj. 29. 21:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Csaladtage volt a telefon, aki mar nem tud mar sajnos hozzaferest biztositani.
2019. máj. 29. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a samsung Knox védelem megszüntetése nem egyszerű feladat laikusoknak, vidd el egy telefonos boltba ahol szerintem megcsinálják neked pénzért de ha magad akarsz vele kísérletezni akkor Google a barátod erre keress rá " Samsung Knox reset" ja és egy apróság ha peches-vagy hamar lesz egy telefon kinézetű levél nehezéked. Sok sikert!
2019. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
újra lehetne telepíteni rajta a frameworkot az talán segítene
2019. máj. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nem segít neki az se még új oprenszerrrel sem :) én is megküzdöttem vele már egy Samsung Gear S3 okos órával eBay-en vettem de a Németországi tulaj elfelejtette kikapcsolni így vagy postázgatok vagy megoldom magam, a megoldás egy angol sráctól 10 euróért vásárolt módszerrel sikerült de azóta már kijött az új KNOX ami már szinte megkerülhetetlen a módszert meg hiába mondom csak kizárólag ehez az óra típushoz jó.
2019. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!