Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan alkalmazás telefonra...

Van olyan alkalmazás telefonra, amin én jelölöm ki a térképen az útvonalat?

Figyelt kérdés
Tehát független az ő javaslataitól. Van 3 app a telefonomon (a gyári térkép, a mi fit és a caynax), de utóbbi kettő csak a már megtett utat mutatja, és nem tudom beállítani, h azt mutassa, h a már korábban megtett útvonalon merre járok, illetve a gyári térképpel vagy tervezni tudok az ő szándékai szerint, vagy az is a már megtett utat jelzi.

2019. máj. 30. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi a gondod, de a google mapban beírod hova akarsz menni a térképen, aztán a navigációs gombra, akkor javasol egy útvonalat, ott aztán adhatsz megállókat hozzá,azaz köztes állomásokat.

Ez nem jó?

2019. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék köztes megállókat jelölgetni, főleg ha több órás kanyargós útról van szó. Illetve a javasolt útvonalak ritkán jók nekem, ezért kéne olyan opció, ahol vagy végig én jelölöm ki az utat, vagy pedig a korábban megtett és rögzített utat jelölve indulatok el újra
2019. máj. 30. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos olyan van, hogy idővonal a google map-ban,amin vissza tudod nézni hol voltál és ezt ki tudod rakni a kezdőlapra , szerintem navigáláshoz is megy, de ezt most nem tudom kipróbálni.
2019. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbàlom, köszönöm a tippet!
2019. máj. 30. 15:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült össze vissza nyomogatnom mindent, és véletlenül megtaláltam a tökéletes alkalmazást: saját térképek a neve, play áruházból lehet letölteni, és vonalanként jelölhetem rajta a tervezett útvonalat, el lehet menteni őket, stb. H h nyomtam rá a letöltésre, azt nem tudom, de legalább megvan ☺️
2019. máj. 30. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!