Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy régi stratégiai játékot...

Egy régi stratégiai játékot keresek?

Figyelt kérdés
A nevét nem tudom, de olyan 1998-99-2000-es játék lehetett!Egy demó cd-n volt meg és ha jól emlékszek 2 frakció volt benne a fejlett emberi faj és a benszülöttek!A benszülötteknél arra emlékszek,hogy egy jurta féle volt a fő házuk és kék kristály volt a nyersanyag!(starcraft copy lehetett!) A meneü háttere egy galaxis volt és a menü pontjai kék hologrammos feliratú volt!Tudom nehéz így megtalálni,de már 3-ik napja keresem!Szoftverbázison találtam meg még 8 éve a demójátékot, de már törlésre kerültek a demók amiot új lett az oldal!Köszi, ha tudtok segíteni! :D

2019. máj. 31. 17:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha ez még segít, akkor az emberi frakcióba az építő robottal lehetett lőtorony és radar állomássá alakulni!A másik frakció az inkább egy visszamaradott emberi faj volt akik dinókat használtak!Vér animáció is volt benne!
2019. máj. 31. 17:51
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvan :D onimod land
2019. máj. 31. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Szeretném neked bemutatni a következő írásjelet: "."!
2019. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!