Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Figyelmeztető üzenet későbbi...

Figyelmeztető üzenet későbbi dátumra?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem futó programra gondolok, aminek nyitva kell lennoe a telefonon vagy a gépen. Hanem inkább arra, hogy mindegy mivel vagyok bejelentkezve, milyen naptárt használok épp, ha elromlik a laptopom es a háttértár és mindent vadiújra cserélek az oprendszerrel együtt, akkor is megkapjak az e-mailemre egy üzenetet augusztusban, amit egyszer beállítottam.

Ilyen megoldás létezik?



2019. jún. 3. 09:28
 1/7 Derwer ***** válasza:
54%
Google Calendar, emlékeztető funkciója? :O
2019. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 Az miaz? Sose hallottam róla... :O
2019. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Derwer ***** válasza:

Mikor létrehozol egy eseményt, akkor mindig ott van az emlékeztető rész is.

Ez lehet email vagy pop up, akár több is egyetlen eseményhez. Tehát pl egy héttel meg egy nappal a szülinap előtt is kaphatsz emlékeztetőt.

2019. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shaddark ***** válasza:

Gmail, Outlook is tudja, ezek a felhőjükben tárolják az adataidat nem a készüléken.

Igazából szinte mindegyik email szolgáltatás ilyen...

Vagy egy naptári eseményre teszel emlékeztetőt, vagy adott emailhoz hozzá rendelsz egyet.

Vagy feladathoz...

Annyi kell hozzá, hogy az adott email elérésedet mindig áát kell venni az új készülékre is.

2019. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3#4


Nektek köszi a választ. Tesztelem, egyelőre a windowsos pop-up jelent meg, de lehet még kapok e-mailt is. Az lenne a legjobb, mert akkor 100% hogy még ha épp nyaralnék a tengerparton is, elérne hozzám a cucc.

2019. jún. 4. 00:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vált be. A google calendar nem küldött e-mailt, és nem találtam ilyen beállítást, és a google-ön sem lehetőséget erre. Csak windowsos pop-up jött. Olyan nincs, hogy kapjak e-mailt?
2019. jún. 5. 16:28
 7/7 Derwer ***** válasza:

Amikor létrehozod az eseméynt, van egy csengő ikonka.

Ott lehet Értesítést és emailt is választani.

2019. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!