Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Viber pontosan jelzi ki az...

A Viber pontosan jelzi ki az ismerőseimet?

Figyelt kérdés

A Messenger azt írja, hogy "Utoljára elérhető: 2 órája" és a facebook weboldala is a 2 órát jelzi. Viszont a Viber azt, hogy Elérhető vagy azt, hogy az imént elérhető volt vagy hogy több napja fent sem volt.

Mert a viber és a Messenger ugyan azon a telefonon van és mikor aktív akkor a Messenger azonnal zöldre vált. Viberen mikor több napig nincs és zöld a messengeren a viber akkor sem jelzi elérhetőnek.

Viszont most elérhető úgy, hogy a messengeren 2 órája nem.


Hogy is van ez??

Sokszor



2019. jún. 3. 21:53
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:

Mobil készüléken eléggé kérdéses az elérhetőség fogalma. Ugyanis mikor elérhető valaki egy mobil készüléken? Ha be van kapcsolva elérhető? Mi van, ha lerakta valahol a telefonját a szobában és kiment a konyhába főzni? Elérhető vagy sem? Akkor elérhető, ha a képernyő be van kapcsolva? Vagy csak akkor, ha az alkalmazás képernyője meg van nyitva?


Én úgy vagyok vele, hogy nem igazán tartom jelentősnek az "elérhető" státuszt. Ha üzenek valakinek, akkor úgyis válaszol, ha akar. Mások meg itt nyafognak, hogy "dehát online és nem ír vissza, én szakítok vele" - hát annyit is ér a kapcsolatuk.

2019. jún. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!