Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok online filmet...

Miért nem tudok online filmet nézni?

Figyelt kérdés

Eddig minden működött, de aztán valamelyik nap azt írta ki, hogy hiányzik valamilyen bővítményem. Rákattintottam, hogy bővítmény letöltése, behozta az DivX letöltési honlapját, ott letöltöttem a legújabb verzióját és telepítettem. Újraindítottam a gépem, megnyitottam megint az online filmet és megint kiírta h hiányzik egy bővítmény, megint rákattintottam, behozta ugyanazt az oldalt, újra telepítettem, de még mindig azt írja ki...

Mit csináljak?


2010. júl. 8. 13:33
 1/2 monika.foryou válasza:
Ez nem csak azon mulik, hogy milyen DivX programot toltottel le, hanem h a geped hanyas es h megbirja-e az ujabb fajta verziot a DivX-nek. Regebb minden film amit megneztel ment? Marmint nem akadozott, vagy a kep a hanggal is pontosan talalt?
2010. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bizonyára az előző verzió megsérült vagy egy program eltávolított egy komponenst belőle de maga a program az fent maradt és a géped azt használja alapértelmezettként .Így nem marad más hogy a régiből megmaradt fájlokat letörlöd és az ujjat is majd az ujjat újra feltelepíted egy újjraindítás után
2010. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!