Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-hez kérhetnék segítséget,...

Win7-hez kérhetnék segítséget, program eltávolításában? Startmenü-vezérlőpult-program eltávolítása. A felsorolásban szerepel egy "Guru Browser".

Figyelt kérdés

Sem közzétevője, sem mérete, sem verziószáma nincs.


Ha ráklikkelek, semmi sem történik. Megpróbáltam eltávolítani Glary Utilities 5-tel, ugyanaz az eredmény. Látja, ha töröltetném akkor semmi sem történik.


Panda Dome víruskereső nem ismeri fel mint vírust.

A startmenü keresősorába beírva hogy Guru, semmit nem talál.


Idegesít, hogy mi a "bánat" ez, és hogy miért vagyok képtelen nemhogy törölni, de még megtalálni sem?!


Ha legalább azt megtalálnám hogy hol van, akkor megvannak az eszközeim hogy inaktív OS mellett kitöröljem!

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!


2019. jún. 16. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy kéretlen kiegészítő, ami beépült a böngésződbe, így azt a böngészőből - kiegészítők, bővítmények - szolgáltatásnál kéne eltávolítani, szerintem...
2019. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, de nem az. Most néztem.

A vezérlőpult egyébként sem hiszem hogy telepített alkalmazásnak láthatna egy bővítményt.

2019. jún. 16. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Beírod google-be és egy csomó találatot kapsz. Kipróbálsz párat...
2019. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3-nak:


Párat?

9-nél tele lett a t'köm!


A Microsoft-tól kaptam egy "Programok telepítése és eltávolítása hibaelhárító"-t.

Xart sem ér. A vezérlőpult legalább látja, de ez még csak észre sem veszi!


A többi "csodáról" ne is beszéljünk.

Eddig én is eljutottam, de ez nem olyan egyszerű mint hittem! Ezért is kérdeztem meg itt.

2019. jún. 17. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!