Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Media Player 11-ben...

A Windows Media Player 11-ben hol lehet beállítani, hogy látszódjon az idő?

Figyelt kérdés
A 9-ben megjelenítette a film címe mellet(lista ablaktábla) a lejátszási időt A 11-ben csak a film címe jelenik meg.
2010. júl. 8. 21:12
 1/3 Oberle Gábor ***** válasza:
Nekem megjeleníti! Húzd szélesebbre a listaablakot, úgy, hogy az egeret (kurzort) a filmmegjelenítő ablakot és a listaablakot elválasztó függöleges vonalra viszed (ekkor megjelenik egy kis bal-jobb nyíl), lenyomod a bal egérgombot, nyomva tartod és arrébb húzod balra, így kiszélesedik a listaablak és az is látszani fog ami nem fért bele eddig az ablakba. De egyébként a bal sarokban alul a Windows Media Player 11 mutatja az időt és ha odakattintasz, akkor váltogathatod, hogyan jelenítse meg az időt.
2010. júl. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Viszont nem látom összesítve az időt, mint a 9-ben.

Azt hogy lehet megjeleníteni?

2010. júl. 9. 06:53
 3/3 Oberle Gábor ***** válasza:
Azt én is hiányolom, és egyelőre nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan lehet előcsalni... Szerintem nincs ilyen funkció a WMP 11-ben, sajna... :(
2010. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!