Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem megvan az összes sims 2...

Nekem megvan az összes sims 2 rész. De nincs dvd olvasó a gépemben ezért nemtudom felrakni. Le tudom valahonnan tölteni?

Figyelt kérdés
Vagy ha felteszem anyukám gépére és onnan pendrive-on átrakom az enyémre az nem megy ugye???
2010. júl. 9. 10:41
 1/2 anonim válasza:

ha felteszed a másik gépre, akkor nem fog működni ha a program file mappából viszed. Úgy kell csinálni, hogy csinálsz a dvd-ről egy image file-t (kép file), és azt dvd-ként tudod kezelni, úgy, hogy pl deamon tools-al mountingolod a képet. vagyis amit tenned kell: nero-val kiirod a dvd-t image file-ba (ezt ki tudod választani amikor választod, hogy melyik irót használd), majd a képfile-t átrakod a másik gépre, és feltelepíted a deamon tools-t, ami virtuális meghajtóként fogja kezelni a kép file-t... remélem érthető.

ha meg letölteni akarok, akkor is csak a kép file-t fogod tudni letölteni, arra meg keress rá google-on (torrent)...

2010. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincsen dvd íróm se és nem is értek hozzá :)


Valami egyszerűbb nincsen? esetleg? amúgy köszi hogy ezt leírtad.

2010. júl. 20. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!