Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen nagyon jó autós játékok...

Milyen nagyon jó autós játékok vannak pc-re illetve esetleg telefonra is?

Figyelt kérdés
Az mind1 hogy Mac, iPhone, vagy sima gépre, telcsire, csak az a lényeg hogy jól játszható legyen, akciódús legyen, és nagyon szép grafikával rendelkezzen.

2019. jún. 24. 05:37
 1/6 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha elárulnád, hogy neked mit jelent a "jól játszható" !
2019. jún. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
GTA
2019. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Windows-ra pl. a Forza Motorsport 7/Horizon 3-4, F1 sorozat. Mobilra (iPad, vagy iPhone, bár utóbbin nem próbáltam) meg a RealRacing 3, én annál „kezesebbet” még nem láttam.
2019. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Asphalt 9
2019. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát 1-es, a nagyon jól játszható játékok még csekély számban léteznek (tudtom szerint) de szerintem már jó úton jár a GTA sorozat, a Need For Speed (Most Wanted 2, stb...) és hogy őszinte legyek némely régebbi Star Wars szimulátor nézőpontú játék. Most ezekhez képest keresek jó sok eseménnyel ellátott Gémet, amikben történik valami, és szinte sosem unom meg. Jah! Még egy nagyon jó játékkal találtam szembe magam nem olyan régen, a Prototype-al, ami pl. Nagyon jól játszható volt, eléggé kedveltem. De mikor a boltban kereshetnek, nem jelennek meg sorra ezek a típusú játékok, pedig a kornak megfelelne már, hogy ezeknél sokkal jobban kidolgozott játékok jelenjenek meg. Most ilyen játékokat keresek :)
2019. júl. 5. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Autós játék a GTA ? Meg a NFS ?

Az oszt igen !! 😊

Azok 10 éves gyökereknek valók, ahol 250-nel elfordulsz egy derékszögü kanyarban, egy karcolás nélkül. Ebbe mi a játék ?

2019. júl. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!