Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program/meg...

Létezik olyan program/meg lehet oldali valahogy, hogy a BIOS-ban tudjak usb-s laptophoz csatlakoztatott billentyűzettel lépkedni?

Figyelt kérdés
laptop, bios, usb, billentyűzet, program

2019. jún. 24. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik usb portban sem ismerte fel?
2019. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2011-ben vásárolt gépen minden USB portban megy a billentyűzettel való navigálás a BIOS-ban.
2019. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végigpróbáltam mind a 3-at, de a BIOS-ban egyiket se ismeri fel. Próbáltam több billentyűvel is. Miután betölt a rendszer mindegyikbe felismeri. De a BIOS-ban kéne átállítani ezt-azt és az eredeti laptop billentyűzet sok kulcsfontosságú gombja nem jó. :S
2019. jún. 24. 15:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Számítógép vagy laptop? Számítógéppel ha jól emlékszem annó nekem is ment.
2019. jún. 24. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Laptop-ot említettem amit 2011-ben vettem.

Valamiféle "USB legacy mode" nincs a BIOS-ban? Mondjuk ennek bekapcsolásakor elképzelhető, hogy eszközökön nem fog menni teljes sebességű adatátvitel, de a billentyűzettel kapcsolatos problémát megoldhatja.

Ha nincs ilyen, akkor nincs ötletem, próbáld ki másik billentyűzettel, nekem Logitech K120 billentyűzettel megy.

2019. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, sajnos nincs ilyesmi. Elég kevés beállítási lehetőség van a BIOS-ban, illetve régi gép, egy Acer Aspire 5315-ös. Más billentyűzettel próbáltam, még az eredeti laptop billentyűt is cserélgetni azokból a laptopokból amik vannak, de a szalagkábele mindegyiknek vagy keskenyebb vagy szélesebb volt. Dobok ez zöld kezet, aztán ha eszedbe jutna még valami, írj nyugodtan, egy ideig még elleszek a dologgal. :D
2019. jún. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!