Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honeygain-ről hallott már...

Honeygain-ről hallott már valaki? Aki használja, mennyi idő alatt jön össze a 10 gb?

Figyelt kérdés

Most találtam meg ezt az alkalmazást, és azt írták biztonságos, így kipróbáltam. Azt olvastam hogy 10 Gb után kapunk 20 dollárt, de a 10 Gb szerintem kicsit sok, így az lenne a kérdésem, hogy aki használja, annak mennyi idő alatt jött össze? És hogy nincs időkorlát hogy hány nap alatt kell összeszedni? Mert erről nem találtam semmit a FAQ-ban.

Köszi előre is annak aki segít!



2019. jún. 25. 16:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Ön sikeresen telepített egy programot amivel mások az ön számítógépének erőforrásait használva spameket és vírusokat küldhetnek szét a világ minden tájára, bitcoint bányászhatnak stb. Ön mindezt önként vállalta.


A mesékben is hiszel???

2019. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Az alapszituáció az, hogy senki nem tesz neked szívesség, a kapitalizmus pedig pont nem arról szól hogy te ingyen a semmiért pénzt fogsz majd kapni. Amelyik rendszer ezt ígéri, az a beetetés, mert valójában soha nem fogod elérni azt a limitet, amiből majd pénzt látsz. Szintén az ingyen pénzosztás egyik jelzője a piramisjátékoknak, ami során valakik valahol pénzt generálnak és az kerül szétosztásra addig, míg össze nem omlik a rendszer.
2019. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! c:
2019. jún. 25. 16:17
 4/24 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg van olyan aki tud válaszolni a kérdésemre. :"3
2019. jún. 25. 16:23
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Válaszoltunk. Nem lesz belőle pénzed.
2019. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem érdekel, mit forgalmaznak rajtad keresztül?
2019. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
majd szólj ha fizettek :D
2019. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem válaszoltatok a kérdésemre. A kérdésem az volt mennyi idő alatt jön össze a 10 Gb és van-e időkorlát. Tanulj meg szöveget értelmezni.

Én a kérdésemre várok választ, a véleményetekre nem voltam kíváncsi. :) de persze az én qrva anyám amiért választ várok, nemde?

2019. jún. 25. 21:20
 9/24 A kérdező kommentje:
Kissé zavaró hogy jönnek az önjelölt igazságosztók minden második kérdés alá. Abba lehetne hagyni. ^^ menjetek politikusnak ha ennyire értetek mindenhez. A témát ezennel lezártam :3
2019. jún. 25. 21:21
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
Végülis tényleg lényegtelen, kit engedsz a kütyüdre...
2019. jún. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!